Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kozak
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-22
Liczba postów: 88

Odp: Jestem początkującym hodowcą

Witam! Chciałbym z Wami pogadać na pewien temat. Otóż od niedawna jestem hodowcą ptaszków. Jeszcze dużo muszę się nauczyć. Dlatego cały czas przesiaduję w necie w poszukiwaniu witryn online, na których mogę odnaleźć bardzo dużo interesujących wiadomości o właściwym żywieniu ptaków. Przedwczoraj odkryłem dobrą stronę, a w niej zakładkę zatytułowaną: hodowla papug. Wszedłem na nią i znalazłem się w świecie ptaków. Odnalazłem tam wszystkie dla mnie ważne dane. Kupiłem właściwą żywność, różnorodne przedmioty. Nie mam zielonego pojęcia czy to już wszystko. Dlatego napisałem tutaj. Może Wy mi podpowiecie co jeszcze może przydać się hodowcy zwierząt? Doradzicie coś?

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Jestem początkującym hodowcą

Nie wiem jakiego rodzaju produktów szukają profesjonalni hodowcy fauny, ale kojarzę, że w Sieci jest mnóstwo sklepów oferujących tego rodzaju dodatki. Musimy jedynie wprowadzić w Bing wyrażenie: pokarm dla papug i wyświetli się nam duża liczba dobrych sklepów. Jakiegoś szczególnego jednak nikomu nie podpowiem bo się w tym nie orientuję. Poza tym każdy ma swoje kryteria którymi się kieruje przy wyborze tego rodzaju firm. Dla kogoś będzie się liczyła cena, dla innego jakość. A dla trzeciego szybkość realizacji zamówienia, albo miłość do konkretnej firmy. 

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Jestem początkującym hodowcą

Mieszkam na Śląsku, a tutaj niezwykle lubiane jest hobby z rodzaju: hodowla gołębi rasowych. Znaczne grono hodowców to miłośnicy tradycji, którym wystarczają najbardziej proste rozwiązania. Ale działają również tacy, przede wszystkim należący do młodego pokolenia, którzy poszukują nowocześniejszych dodatków. A gdzie najprościej tego rodzaju dodatki znaleźć? Wiadomo, że w Internecie. Dlatego rośnie znajomość sklepów internetowych, które oferują różnorakie akcesoria dla osób z takim hobby.

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Jestem początkującym hodowcą

Jestem zagorzałą miłośniczką ptaków ozdobnych. Bardzo lubię różnego rodzaju barwne papugi i inne tego typu zwierzęta. Jednak troska o nie wymaga mnóstwa specjalistycznych dodatków. Problemem było znaleźć więc odpowiedni sklep dla siebie, do chwili gdy któregoś dnia nie natrafiłam na sklep Planeta Ptaków w Tarnowie. To właśnie tam znalazłam najszerszy wybór artykułów, które mnie jako hodowcę ptaków najbardziej interesowały. Z obsługą ani wysyłką również nie było szczególnych kłopotów i od tamtej chwili zakupy robię wyłącznie tam.

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Jestem początkującym hodowcą

O nie, czy ja wyglądam jak rolnik, że mam się interesować chowem fauny i dodatkami dla tego celu? Nie jestem zorientowany w tym temacie i nie czuję potrzeby by się znać. Wracając wieczorem do domu jedyne stworzenia które jakimi jestem zainteresowany to koty na obrazkach internetowych, a nie strony sklepów dla hodowców ULR. To zdecydowanie nie jest temat dla mnie. Może uda mi się znaleźć gdzieś coś bardziej interesującego, narazie!

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Jestem początkującym hodowcą

Ostatnią rzeczą, jaka by mnie interesowała jak wracam z roboty to artykuły dla hodowców ptaków i reszty zwierząt. I nie sądzę, aby na tej stronie było dużo ludzi zabawionych tematyką taką jak to, jaki jest najlepszy szampon dla kota. Jak pojawiam się na tym forum, to potrzebuję pogadać na jakieś luźne kwestie, a nie podejmować specjalistyczne wymiany zdań w kwestii hodowli zwierząt. Najwyraźniej pora sobie stąd iść i poszukać czegoś ciekawego do roboty. Pa!

Offline