Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Znakomite narzędzie promocyjne

Cześć : ) Muszę koniecznie coś zrobić, by rozreklamować własną firmę. W ostatnim czasie zauważyłam, że obroty są dużo mniejsze niż powinny. Myślę nad Facebookiem, chyba to znakomite narzędzie promocyjne, jak sądzicie? Powinno się znaleźć bardziej szczegółowe wiadomości o tym w Internecie. Zawitałam tutaj, bo chciałabym się dowiedzieć, co wy sądzicie na tenże temat. Czy naprawdę Facebook to najpotężniejsze narzędzie promocyjne naszych czasów?

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Znakomite narzędzie promocyjne

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Facebook to doskonałe narzędzie promocyjne. Ja się reklamuję za pośrednictwem Facebooka i znajomi mi przedsiębiorcy tak właśnie reklamują swoje przedsiębiorstwa. Budowanie marki w sieci to jeden z ważnych kroków zyskanie zainteresowania. Niezależnie czy się prowadzi własną działalność handlową, czy prowadzi sie działalność artystyczną czy też jest się osobą publiczną nie mającą nic wspólnego ze sztuką, dobrze jest kreować się w Internecie. Prawie każdy człowiek dąży do tego, by zajmować się w życiu tym, co jest dla niego wciągające. Zawsze oczywiście pojawiają się jakieś efekty tejże działalności i warto pochwalić się nimi przed światem. Jeśli przydałaby sie Wam efektywna promocja na Facebooku, zgłoście się do KJ Studio. Oni doskonale wiedzą jak kreuje sie wizerunek w sieci

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Znakomite narzędzie promocyjne

Jeżeli ktoś chce, żeby jego firma posiadała dobrą reklamę to powinien zrobić jej profil na Facebooku. W obecnych czasach ten portal społecznościowy robi cuda. Za pomocą jego można w ciekawy sposób reklamować swoje propozycje. Mam firmę komputerową i dzięki temu, że korzystam z profesjonalnych usług spółki E-kjstudio to mój fanpage firmy jest popularny. A to wszystko za namową mojego kolegi, który pokazał mi dobre ogłoszenie w gazecie o tytule: Kj Studio. Tak zaczęła się moja wielka przygoda z tą firmą, jak także z facebookiem. Powiem szczerze, że nie spodziewałbym się takich sposobów. Po zrobieniu fanpage mojej firmy w ciągu kilku tygodni E-kjstudio zdobyło dla mnie mnóstwo fanów moich propozycji. Byłem pod ogromnym wrażeniem. Tak więc bardzo serdecznie polecam spółkę E-kjstudio. Na pewno będziecie zadowoleni!

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Znakomite narzędzie promocyjne

Normalna rzecz, że Facebook jest najlepszą reklamą. Ale to nie dla mnie dyskusja, ponieważ ja znalazłam dla siebie świetne rozwiązanie. Jak miałam jakieś wątpliwości dotyczące konta na FB, to napisałam w przeglądarkę zapytanie Jakie możliwości daje fb?. Uwierzcie, wystarczy troszeczkę poszperać w Internecie na ten temat i problem rozwiązany. Nie rozumiem całej tej pogawędki. Sorry, ale ja Wam nie mam zamiaru pomagać. Musicie poradzić sobie sami. Powodzenia życzę. Pa!

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Znakomite narzędzie promocyjne

Już od paru lat posiadam konto na Fejsie i dostrzegam że gwarantuje mi to określone profity. Jednak dzięki ulotce dowiedziałam sie co oznacza hasło: strona firmy na facebooku Myślę, że zlecenie komuś czegoś takiego jak prowadzenie firmowej witryny na Fejsie to bardzo rozsądny wybór. Opłaca sie dokonać takiego wyboru. Z tego co się orientuję to wcale nie jest za bardzo drogie. Ja sie niesłychanie cieszę że moje znajome tworzą profile na Fejsie. Dzięki Fejsbukowi możemy zbiorowo wymieniać poglądy, możemy wzajemnie komentować swoje zdjęcia i publicznie przedstawiać ważne dla naszego szerokiego grona informacje. Rzeczywiście bym sie nudziła gdyby nie było Facebooka, zerkam tam po prostu codziennie. Ja jestem z młodego pokolenia i całkowicie nie wyobrażam sobie świata bez dostępu do sieci.

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Znakomite narzędzie promocyjne

Dużo osób mnie nakłania, bym stworzyła sobie stronę na Facebooku. Ja też odnalazłam banner w necie: konto na kampanie, dlatego też muszę to dokładnie przemyśleć. Jednak uczynię to później, ponieważ aktualnie mam remont w mieszkaniu i mam tragiczny bałagan. Niczego nie jestem w stanie tu znaleźć. Wszędzie znajdują się porozrzucane gazety, ponieważ maluję pokoje.

Offline