Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kozak
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-22
Liczba postów: 88

Odp: Etykiety samoprzylepne - które są najlepsze?

Witajcie, ciekawi mnie kochani jaki typ etykiet samoprzylepnych uważacie za najlepszy, ja jestem zwolennikiem etykiet kolorowych. A jesli ktoś jest w temacie, prosze nich mi doradzi gdzie moge zaopatrzyć się w dobre taśmy do drukarek.

Offline

gocart
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-19
Liczba postów: 50

Odp: Etykiety samoprzylepne - które są najlepsze?

Etykietki zamawia się ze względu na to gdzie pragniemy je umieścić. Wszystkie ich typy są dobre. Dlatego ten temat mnie nie interesuje, gdyż kiedy ja szukałem etykietek do moim produktów to poczytałem trochę w sieci o nich i zakupiłem dla siebie najlepsze. Wyszło na jaw, że dla moich butelek na soki najbardziej będą odpowiednie wytrzymałe etykiety termiczne i kłopot rozwiązany. Dlatego ja Wam nie mogę pomóc. Musicie sobie poradzić sobie sami. Powodzenia życzę. Wychodzę stąd. Pa!

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Etykiety samoprzylepne - które są najlepsze?

Mialem już moi kochani do czynienia z różnymi etykietami ale jednoznacznie stwierdzam że najbardziej odpowiadają mi etykiety o charakterze termotransferowym. Mogą miec one postać matową lub półbłyszczącą. Myślę że jedynie wykorzystując etykiety można odpowiednio zadbać o porządek w magazynie. Jeżeli przydałyby się Wam nowoczesne drukarki do etykiet, wejdźcie na witrynę TNT Label to jest sklep który ma doskonałą ofertę. Można u nich kupić także kalki do zadruku i skanery bezprzewodowe. Bezprzewodowe skanery do zczytywania kodów kreskowych posiadają daleki zasięg odczytu i są w stanie czytać nawet kody o stosunkowo małej rodzielczości. Duży atut to szeroki kąt odczytu. Ja sie niesamowicie ciesze że tego typu artykuły są wyposażone w wielomiesięczną gwarancję. Ponadto są tak zbudowane że nawet jak ulegną upadkowi z wysokości nadal będą zdolne do działania.

Offline

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Etykiety samoprzylepne - które są najlepsze?

Z etykietami nie jest wcale tak prosto. Trzeba dobrać naprawdę trwałe i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne itp. Z tej racji wtedy jest najlepszej wykorzystać do tego trwałą taśmę Zebra. Tak zrobił mój mąż kiedy zamawiał etykietki na słoiczki z suszonymi pomidorami. Kacper posiada firmę, której podstawowym zadaniem jest robienie suszonych pomidorów. Pamiętam jak istotne było dla niego zrobienie ładnej etykietki. Od zawsze uważał, że to ma ogromny wpływ na klienta. Etykieta powinna przyciągać oraz musi być trwała. I ma rację, gdyż na swoim ciele spostrzegłam, że takie etykietki działają na klientów.

Offline

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Etykiety samoprzylepne - które są najlepsze?

Znakomite etykiety można wyszukać w firmie Tnt-Label. Tutaj z pewnością sprzedawca pomoże dobrać najlepszy ich rodzaj, zależenie od przeznaczenia. Ja na przedsiębiorstwo Tnt-Label trafiłem buszując w necie. Wtedy to pokazał się baner: Taśmy do drukarek: tnt-label.pl. Firma oferuje artykuły wyprodukowane z świetnych tworzyw. Przekonałam się osobiście, że ich proponowane usługi są na najwyższym europejskim poziomie. Surowce są najpierw starannie dobierane, tak, aby nabywca był zupełnie zadowolony z towaru końcowego.

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Etykiety samoprzylepne - które są najlepsze?

Wybiera się etykietki takie, które będą jak najbardziej dobre do naszych produktów. Ja tak zrobiłem. Wybrałem najlepszy projekt etykiet na nasze produkty. Jak poszukiwałem właściwego rodzaju etykiet to ktoś w hurtowni powiedział mi, bym kupił sobie wytrzymałe etykiety termiczne. Dlaczego by nie, ale może innym razem. Teraz już wybrałem dla siebie model etykiet. Z tej racji nie jestem w stanie Wam pomóc. Sorry, ale bez wątpienia dacie radę. Pozdrawiam!

Offline