Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.
Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony:: 1
Właśnie tak sobie siedzę i się zastanawiam czy pozycjonowanie to to samo co SEO czy może dwa odrębne pojęcia ? Jak to z tym jest. Bo każdy mówi, że powinnam pozycjonować swojego bloga a w sieci jest wiele artykułów o SEO, wiele takich agencji. O co tu chodzi ?
Offline
Wiesz SEO to taki zbiór czynności które trzeba wykonać aby skutecznie poprawić pozycje. Między innymi optymalizacje, audyt, dobór słów kluczowych. A pozycjonowanie to już ostatnia prosta budowanie profilu linkowego i takie tam. Najlepiej będzie jak sama sobie o tym poczytasz, mega ciekawym artykułem na ten temat jest o ten https://www.rp.pl/Telekomunikacja-i-IT/ … znice.html chyba wszystko jest tam wyjaśnione w prosty i zrozumiały sposób.
Offline
Fakt ciekawy artykuł i już chyba rozumiem jaka jest różnica pomiędzy seo a pozycjonowaniem. W każdym razie wydaje mi się, że jak wybiorę taką agencje https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ to wykonają mi cały proces, prawda?
Offline
Tak sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Do tego mają tez fajnego bloga gdzie sporo na temat tego całego świata seo i pozycjonowania poczytać. Ja polecam o sobie tez to przeczytać www.grupa-tense.pl/blog/reklama-w-internecie-10-skutecznych-sposobow/ Takie blogi to kopalnia wiedzy, bo są prowadzone przez specjalistów.
Offline
Strony:: 1
Czy pozycjonowanie a SEO to to samo ? | Autor: 100krotka |
Oświetlenie łazienek, na co zwracać uwagę? | Autor: gocart |
Ile kosztuje kampania reklam Google Ads? | Autor: Kaskaderka |
Aso Renault w Poznaniu - czy serwis wykonuje także naprawy blacharskie? | Autor: HardcoreON |
Czy rozmiarówka Reebok różni się od rozmiarówek innych znanych marek? | Autor: Kaskaderka |
Atrakcyjne pomysły na oryginalne wnętrze | Autor: Kaskaderka |
Lampy loftowe | Autor: Kaskaderka |
Szukam szamponu na łojotokowe zapalenie skóry dostępnego w aptece od ręki? | Autor: kozak |
DJ z Ostrowa Wlkp na imprezę firmową - pilne! | Autor: Kaskaderka |
Co jest potrzebne aby wykąpać małe dziecko? | Autor: Kaskaderka |