Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 88

Odp: Lampy loftowe

Cześć : ) Aktualnie szukam interesującego oświetlenia do mojego mieszkania. Mnóstwo lamp już zobaczyłam, lecz nie potrafię się zdecydować. Swego czasu wyszukałam w sieci lampy loftowe, które wywarły na mnie ogromne wrażenie. Jednakże zanim się zdecyduję, chciałabym się was doradzić, jakie oświetlenie mam zamówić? Liczę na wasze posty.

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 107

Odp: Lampy loftowe

Ja odnalazłem swego czasu w necie chromowane lampy loftowe. Teraz nieustannie o nich rozmyślam. Przypuszczalnie kupię je sobie. Powinienem powiedzieć, że niewątpliwie będą atrakcyjnie się prezentować w moim domu. To wspaniałe rozwiązanie. Uważam, że warto na nie przeznaczyć co nieco siana.

Offline

HardcoreON
Użytkownik
Lokalizacja: Skierniewice
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 26

Odp: Lampy loftowe

Ja obecnie mam w moim wnętrzu lampy loftowe, i muszę powiedzieć, że świetnie mi pasują. Nieco ich szukałem w najróżniejszych sklepach, aż nareszcie zdołałem je znaleźć. Mojej małżonce również się piekielnie podobają. Dużo interesujących lamp jest w Internecie, toteż warto tam zajrzeć.

Offline

Anielica
Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 16

Odp: Lampy loftowe

Powstało dużo rozwiązań na wzięcie nowego oświetlenia. Dla mnie poza prezencją ważna była oszczędność, dlatego wypatrywałam energooszczędnych lamp. Początkowo myślałam, że będzie problem, lecz okazało się, że ówcześnie takie oświetlenie jest w necie. Dlatego szybko odszukałam świetną firmę, która oferowała najlepszej jakości nowoczesne oświetlenie LED sufitowe. Nadmienię, że byłam usatysfakcjonowana. Od ręki kupiłam. Po paru dniach przesyłka pojawiła się u mnie. Moje gniazdko prezentowało się bosko z oświetleniem. tongue

Offline

MariuszZ
Użytkownik
Lokalizacja: Siedlce
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 22

Odp: Lampy loftowe

Ja swego czasu zakupiłem lampy podłogowe stojące w renomowanej firmie Cosmo Light. Przedsiębiorstwo oferuje innowacyjne towary oświetleniowe najwyższej jakości. Powinienem napisać, że bardzo jestem usatysfakcjonowany z lamp, które niedawno tam zamówiłem. Świetnie spełniają swoją funkcję. Zakupiłem poza tym praktyczne oświetlenie led sufitowe. Cosmo Light non stop rozwija swoją ofertę, gdyż specjaliści spółki chcą nadążyć za nowymi trendami. Według mnie teraz mój dom wygląda fantastycznie.

Offline

BorysGodonow
Użytkownik
Lokalizacja: Hel
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 20

Odp: Lampy loftowe

Myślę, że obecnie każdego typu oświetlenie będzie pasowało do chat. Ogarniam to z własnego doświadczenia. Niedawno wypatrywałem do małej kawalerki rozmaitych lamp. Najpierw miałem problem, ale wreszcie odszukałem fajny sklep sieciowy, którego założycielem był sklep Cosmo Light. To tam wziąłem świetnej klasy nowoczesne lampy wiszące IZMIR. Przyznam szczerze, że byłem zadowolony, a na dodatek ceny oświetlenia były niskie. Od ręki wziąłem lampy do mieszkania. Po paru dniach były u mnie. Świetnie. Polecam gorąco ten serwis!

Offline

PanBalcerek
Użytkownik
Lokalizacja: Jarosławiec
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 25

Odp: Lampy loftowe

Super dyskusja. Sam jestem w trakcie wykańczania chaty i zastanawiam się co wziąć. Muszę szczerze powiedzieć, że mam ogromną ochotę wziąć lampy kuchenne wiszące. Oglądałem takie u przyjaciela i są bardzo ładne. Ale jeszcze rozważę to, bo chcę mieć pewność, że w moim mieszkaniu to będzie ciekawie się przedstawiało.

Offline