Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kusicielka
Użytkownik
Lokalizacja: Ostróda
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 7

Odp: Filmy reklamowe dla firmy

Hej! Zamierzam uruchomić własny interes i nie wiem, jaka forma reklamy będzie skuteczna. Z tego, co się zorientowałam - jest sporo opcji. Czy sądzicie, że niedroga produkcja spotów reklamowych to dobra koncepcja? Mnie kusi, ale chętnie posłucham Waszego zdania. Ktoś ma już takie doświadczenie w swoim życiu? Dacie godny polecenia adres?

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Filmy reklamowe dla firmy

Ja jestem zdania, iż fachowa produkcja filmów instruktażowych jest w stanie pomóc w interesie, jednakowoż nic nie może zastąpić żywego komunikowania się z konsumentem, bo nic nie może przysporzyć spółce tak dobrej reklamy, jak zadowolony usługobiorca.

Offline

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Filmy reklamowe dla firmy

Gdzieś usłyszałam, iż wziętym sposobem na promocję własnego wizerunku jest video CV. Jak myślicie, czyż oferty typu: filmy reklamowe ogarniają takie video filmy? Macie jakoweś doświadczania w tej kwestii? Na ile takie wyszukane curriculum vitae jest lepsze od zwykłego?

Offline

Anielica
Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 6

Odp: Filmy reklamowe dla firmy

Ogólnie to mogę w tej kwestii coś polecić. Chociaż dla mnie zlecona była tam produkcja filmów instruktażowych, bo mam dość specyficzny rodzaj firmy, ale wiem, iż zajmują się tworzeniem naprawdę interesujących filmów oraz spotów dla celów marketingowych. Jeśli Cię to zainteresuje to wpadnij na ich stronę i zapoznaj się z dużą ofertą firmy Golden Storm Film. Ceny ogólnie są przystępne, mając na uwadze naturalnie jakość ich produktów. Na pewno można odszukać taniej, jednak ja już kiedyś się oszukałam na tym wiecznym ciałaniu kasy...

Offline

HardcoreON
Użytkownik
Lokalizacja: Skierniewice
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 16

Odp: Filmy reklamowe dla firmy

Też mi poważny problem... na rynku dzisiaj wiele firm wykonujących tego typu reklamy. Ogromna konkurencja to oczywiście profesjonalna jakość. Generalnie co dzień trafiam także w prasie na oferty typu „ produkcja spotów reklamowych”, więc potrzeba trochę dobrej woli i odnajdziesz firmę, która zaoferuje Ci ciekawe formy promocji, nawet jeśli chodzi o video.

Offline

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Filmy reklamowe dla firmy

Obecnie naprawdę mnóstwo firm tworzących spoty, od na przykład pierwszy z góry adres do Golden Storm Film, który teraz odnalazłam na biegu . Ja tam jestem przekonana, że nawet niezwykle skuteczny film promocyjny niewiele może zrobić, jeśli jakość produktu jest słaba. Jak posiadasz naprawdę spoko rzecz do zaproponowania to pewnie szybko się będzie sprzedawać.

Offline

marsjanka
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2015-04-10
Liczba postów: 21

Odp: Filmy reklamowe dla firmy

Posiadacie szeroką wiedzę w temacie produkcji filmów promocyjnych. Utwierdziliście mnie, że warto wejść w to. Wszelkie podane namiary posprawdzam. I wiecie co – dziękuję za hasło: produkcja filmów instruktażowych. To interesująca koncepcja – może będzie też konieczna. Podziękowania za pogaduchę. Do zo!

Offline