Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Dom wymaga niewielkiego remontu

Witajcie! Kupiliśmy z partnerem nowy dom. Potrzeba tam paru zmian, ogólnie mówiąc niewielkiego remontu. Z pewnością do remontu pójdą schody. Dlatego z Łukaszem zastanawiamy się jakie kupić. Poza tym rozważamy także o balustradzie. W magazynie trafiliśmy na artykuł o tytule balustrady ze stali nierdzewnej ceny. Cały czas myślimy. Dlatego jestem tutaj. Jakie schody do nowego domu zaproponujecie?

Offline

gocart
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-19
Liczba postów: 50

Odp: Dom wymaga niewielkiego remontu

Sądzę, że aktualnie mnóstwo osób decyduje się na stylowe schody. Znam to ze swojego życia. Ostatnimi czasy chciałem wykonać remont chaty, też schodów. Zastanawiałem się co wziąć. Początkowo rozmyślałem o takich tradycyjnych, jednak mój przyjaciel nakręcił mnie na nowoczesne schody. Zacząłem poszukiwać w necie. Wtedy trafiłem na pewną stronę sieciową, której założycielem była spółka Schody Modern. To tu w promocyjnej cenie zamówiłem sobie schody drewniane. Powiem, że coś cudownego. Były bardzo funkcjonalne i dodawały uroku domowi. Polecam gorąco tę spółkę!

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Dom wymaga niewielkiego remontu

Teraz jest mnóstwo rodzajów schodów, które mamy możliwość mieć w chałupie. Lecz ta dyskusja mnie nie ciekawi, ponieważ ja mieszkam w bloku i nie mam schodów, lecz moja znajoma brała schody, to były chyba tanie i nowoczesne schody. Słuchajcie, wystarczy niewiele poszperać w necie. Uciekam stąd. Ciao!

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Dom wymaga niewielkiego remontu

To prosta sprawa, że obecnie znajdziemy dużo nowoczesnych schodów do chałupy. Nawet ostatnio słyszałam, że mój brat wspominał, że odszukał pod hasłami balustrady ze stali nierdzewnej ceny pewną stronę WWW, na której proponują w atrakcyjnej cenie nowoczesne schody, ale mnie ta gadka nie interesuje. Narka!

Offline

kozak
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-22
Liczba postów: 88

Odp: Dom wymaga niewielkiego remontu

Aby znaleźć właściwe schody, wklikałem w wyszukiwarkę słowo kluczowe: nowoczesne schody drewniane. Obecnie już je zakupiłem. Są one niesamowicie praktyczne, i doskonale pasują do teraźniejszego wystroju. Moja partnerka jest także tego zdania. Sądzę, że to była z pewnością świetna inwestycja.

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Dom wymaga niewielkiego remontu

Myślę, że trzeba wybrać sobie lekkie schody półkowe. Ja prawdopodobnie na dniach sobie zamówię takie schody. Teraz aranżuję swój dom, dlatego też jestem trochę zajęty. Jednak powinienem poza tym kupić schody, bo są mi konieczne.

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Dom wymaga niewielkiego remontu

Mniemam, że tego rodzaju dyskusje są świetne. Nawet przedwczoraj poczytałem odrobinę o schodach. Powiem, że mam coraz to większą ochotę zakupić ładne schody. W sieci pod słowami stylowe schody szklane trafiłem na kilka propozycji. Chyba zamówię, jednak jeszcze pomyślę.

Offline