Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kozak
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-22
Liczba postów: 88

Odp: Powiew nowoczesności w kuchni

Cześć wam! Małżonka wymyśliła sobie, żeby nasza kuchenka otrzymała powiew nowoczesności, a sprawa wykonania oczywiście obarcza autora posta :> Mnie najbardziej pasują panele szklane kuchenne, ale wolałbym przeczytać jakieś opinie szacownych forumowiczów. Jakim sposobem uatrakcyjnić kuchnię?

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Powiew nowoczesności w kuchni

Siostra nakłoniła mnie do założenia szkieł laminowanych do kuchni i trzeba przyznać, że miała rację. Nie spodziewałem się, że owa izdebka może mieć charakter, ale przekonałem się, że realia są inne. Firma Szklane-Panele.pl szklane-panele.pl/cennik/ naprawdę nie zawiodła i stąd dzisiaj moja Jagódka robi mi kolację z błogością wyrysowaną na wargach, a pociechy bez przerwy tam spacerują big_smile Gdybym był wróżką, już wcześniej zakupiłbym te panele.

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Powiew nowoczesności w kuchni

Multum społeczeństwa kusi się na nowoczesne panele. Ja tak uczyniłam. Dlatego akurat ten temat mnie nie ciekawi. Aczkolwiek okazało się, że niedawno moja koleżanka wykonywała remont oraz zamontowała szklane panele w kuchni. Czemu nie, lecz ówcześnie nie szukam, bo dopiero co swoją kuchnię remontowałam. Jeżeli zrozumiem, że szukam zmian, to bez wątpienia wykorzystam. Ciao!

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Powiew nowoczesności w kuchni

Wspólnie z Tereską zamówiliśmy w tamtym roku szkło laminowane do kuchni, gdyż uważaliśmy je za szczególnie ciekawą metodę odnowienia owego pomieszczenia. Wybraliśmy propozycję spółki Szklane-Panele.pl szklane-panele.pl/szklo-do-kuchni/szklo-laminowane/ ponieważ określała ją korzystna marża oraz indywidualne podejście. Obecnie nijak nie żałujemy dyskutowanych kroków, ponieważ nasze prognozy uwiarygodniły się w 100%. Szkła są wspaniałe smile

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Powiew nowoczesności w kuchni

Bez wątpienia fantastycznym pomysłem są panele szklane. Według mnie powinno się je zamówić. Aktualnie przeróżne panele można kupić w sieci. Ja z pewnością wkrótce je sobie kupię, gdy tylko zdobędę nieco kasy.

Offline

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Powiew nowoczesności w kuchni

Ja pewnego razu kupiłam Szkło do kuchni. Obecnie moja kuchnia świetnie prezentuje się. Namówił mnie do tego zakupu mój mąż, który bardzo lubi takie wyroby. Muszę oznajmić, że on zwykle ma sprawdzony gust, szczególnie kiedy chodzi o wyposażenie mieszkania.

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Powiew nowoczesności w kuchni

Nareszcie odnalazłem pomysł na mój kłopot. Od pewnego czasu myślę o wyremontowaniu kuchni, lecz nie wiem na co się skusić. W rzeczywistości myślałem o panelach szklanych, ale nie wiedziałem co dalej. Poszukam ciekawych propozycji i wezmę. Chcę już w końcu zacząć to remontowanie.

Offline