Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Chcę mieć ładny ogród

Witajcie! Od dziecka chciałam, aby mieć ładny ogród. Żyliśmy w blokowisku, więc nie miałam możliwości posiadania ogrodu. Ale przysięgłam sobie, że jak będę miała swoje, to zakupię dom z wielką działką. Tak się stało. Aktualnie pragnę mieć oryginalny ogród. Ostatnimi czasy gdzieś w magazynie znalazłam ogłoszenie o tytule kompleksowa pielęgnacja ogrodów we Wrocławiu. Myślę czy zlecić komuś zaprojektowanie ogrodu czy zrobić to sama?

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Chcę mieć ładny ogród

Sądzę, że wiele osób kusi się na oferty ogrodnicze. Kiedy ja z partnerem chcieliśmy mieć super ogród to nie mieliśmy trudności ze znalezieniem doświadczonej firmy. Uważam, że sprawa załatwiona. Nie pojmuję Was. Wystarczy, że chcemy, a można rozwiązać każdą sprawę. Uciekam stąd. Do widzenia!

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Chcę mieć ładny ogród

Bardzo dużo osób kusi się na skorzystanie z propozycji fachowców. Chcą posiadać piękne ogrody, ale mnie ta sprawa nie interesuje, bo ja żyję w kamienicy, lecz mój kolega wspominał, że pod słowami reorganizowanie ogrodów we Wrocławiu znalazł dużo ofert. Dlaczego nie, jeślibym miał ogród, to bez wątpienia skorzystałbym z ofert fachowej firmy. Ciao!

Offline

gocart
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-19
Liczba postów: 50

Odp: Chcę mieć ładny ogród

Ciężko powiedzieć czy wygodniej samemu stworzyć ogród bądź też wynająć fachowców. Tego typu rzeczy ogarnia moja małżonka. Jednak dobrze pamiętam, kiedy moja siostra chciała mieć nowoczesny ogród, to w Bing wystukała hasła ogrody Wrocław i sprawa załatwiona. Dlatego nie rozumiem tej rozmowy. Sądzę, że są ważniejsze sprawy na kuli ziemskiej do obgadania, jak chociażby konflikty zbrojne itp. Uciekam stąd. Pa!

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Chcę mieć ładny ogród

Każdy ma rozmaite rozwiązania na pielęgnację ogrodu. Jedni samiutcy to wykonują, inni na przykład zamawiają firmy. Mnie ta sprawa nie interesuje, bo ogrodem zajmuje się moja żona. Nawet ostatnimi czasy mówili jej, że odnaleźli realizowanie ogrodów we Wrocławiu. Czemuż nie, może kiedyś. Na razie nie chcemy. Mamy już ładny ogród i nie chcemy go odnawiać. Więc dacie radę. Bye!

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Chcę mieć ładny ogród

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem w takiej sprawie jest skorzystanie z usług profesjonalistów. Ogarniam to ze swojego życia. Ostatnio wyszukiwałam spółki, która mogła stworzyć mi piękny ogród. Początkowo sama miałam to wykonywać, jednak dałam spokój. Któregoś dnia w necie znalazłam pewną stronę puniko.pl/projekt-2/ której posiadaczem była firma Puniko. To tam w atrakcyjnych cenach odnalazłam oferty ogrodnicze. W ciągu trzech miesięcy stworzyli mi śliczny ogród. Stwierdzę, że byłam szczęśliwa. Polecam serdecznie to przedsiębiorstwo!

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Chcę mieć ładny ogród

W końcu znalazłam dobry temat. Od dłuższego czasu myślę o wynajęciu firmy ogrodniczej. W weekend wpadłam na kilka interesujących usług. Chcę je dobrze obejrzeć, gdyż chcę na lato wziąć kogoś, kto by zajął się moim zniszczonym ogrodem. wink

Offline