Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Stawiam dom

Dzień dobry ; ) Aktualnie stawiam dom. Ostatnio zauważyłem mocne bramy przemysłowe w Poznaniu w pobliżu mieszkania mojego przyjaciela. Ja prawdopodobnie będę zmuszony również postawić jakąś bramę. Według mnie, żeby ogrzać dom, konieczne będą baterie słoneczne. Od groma o tym czytałem na witrynie internetowej: baterie słoneczne poznań. A możliwe że wy mi napiszecie co jest konieczne do nowo postawionego domu?

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Stawiam dom

Zaskoczyło mnie, jak prędko da się współcześnie wbudować bramę w płot. W weekend narzeczony przeszukiwał reklamy bramy Poznań, finalnie jakąś wybrał, a dzisiaj już posiadamy solidną bramę przy domu! Teraz nie muszę się martwić, że najmilszy piesek Tonia wybiegnie od nas i zrani go jakiś pojazd.

Offline

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Stawiam dom

Znaczącą sprawą, która powinna pojawić się w nowo wybudowanym domu, to instalacje. W moim takie zainstalowano n-instalacje.pl/bramy-przemyslowe/ Jednakże wczoraj dowiedziałam się, że mój przyjaciel wspominał, że w sieci pod wyrażeniami Instalacje sanitarne Poznań odszukał dobrą spółkę, która robi takie instalacje. Bez wątpienia, lecz ja tego nie szukam. Ale może ktoś wykorzysta. Toteż ja nie pomogę Wam. Bye!

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Stawiam dom

Gdy niedawno zakończyliśmy budowanie domu, cieszyliśmy się, że tak wiele pracy już za nami. Nie marnując jednakże sił, przystąpiliśmy do następnych czynności, między innymi w celu wyszukania dobrego ogrodzenia. Przeglądaliśmy katalogi specjalistyczna automatyka do bram Poznań oraz o zbliżonej problematyce. Finalnie jednakże wybór padł na propozycje firmy N-INSTALACJE.PL, jaką zarekomendował nam kolega. I było to doskonałą decyzją! Dlatego też tutaj wszystkim nowowybudowanym proponuje tę firmę.

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Stawiam dom

Staszek – mój kolega, szuka aktualnie pracy. Dziwnie jednak się za to zabiera. Na przykład wpisuje w sieć hasło innowacyjne bramy Poznań, gdyż zamierza znaleźć pracę w firmie produkującej bramy. Tłumaczę mu, że poprzez frazy w stylu bramy segmentowe Poznań bez wątpienia nic nie zyska i że trzeba skonkretyzować poszukiwania o konkretne hasła. A może na forum macie info o jakiejś pracy?

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Stawiam dom

Z całą pewnością, do nowej posesji potrzebne będą ogrodzenia. Od groma mi opowiadała o nich kumpela, która aktualnie wznosi swój dom. Nawet sprezentowała mi ulotkę gdzie widniał napis: Ogrodzenia Wielkopolska. Być może pewnego razu mi ta broszura będzie nieodzowna.

Offline