Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Czas na prace w ogrodzie

Pozdrowienia wszystkim dyskutantom Mam mały problem. Ciepły czas w roku akurat się zamknął, a ja chcę doprowadzić do końca materię domowego ogródka. Sprawdzałem katalogi asortymentów jak kosy spalinowe jak i starałem się znaleźć jakieś profesjonalne nożyce do żywopłotu. Podpowiedzcie mi co najlepiej kupić z ekwipunku ogrodowego?

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Czas na prace w ogrodzie

Ciężko powiedzieć co ludzie biorą do ogrodu po sezonie. Niewiele mogę o tym opowiedzieć, gdyż to nie ja robię prace w ogrodzie, tylko mój ukochany. Ale jak mi się przypomniało, kiedy mój kuzyn poszukiwał przeróżnych maszyn do ogrodu to wpisał w Bing Toro czy też coś innego i kłopot miał rozstrzygnięty. Dlatego nie czaję tej rozmowy. W obecnych czasach odnaleźć coś to żaden kłopot. Mamy Internet, a on jest pomocą na wszystko. Uciekam stąd. Bye!

Offline

kozak
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-22
Liczba postów: 88

Odp: Czas na prace w ogrodzie

Być może zamówię sobie odśnieżarkę, ponieważ od niedawna pory zimowe są tragiczne. Wstukam w wyszukiwarkę słowo kluczowe: odśnieżarka Toro power lite, i tak coś odnajdę. Latem mój ogród prezentuje się fantastycznie, jednakże zimową porą ciężko jest dostać się do domu.

Offline

gocart
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-19
Liczba postów: 50

Odp: Czas na prace w ogrodzie

Według mnie warto zagospodarować się po sezonie w takie coś jak odśnieżarki Toro. Sam zakupiłem to urządzenie i jestem bardzo zadowolony. Wpierw nie miałem w planach, ale kiedy spostrzegłem jaka będzie różnica w cenach w sezonie i po, to postanowiłem kupić. Ogólnie miało mi się to przydać. Tak więc chciałem odnaleźć jak najlepszą ofertę. Ku mojej radości udało mi się, gdyż trafiłem na pewną stronę sieciową ogrod.sklep-victus.pl/odsniezarki/ która należała do spółki Sklep Victus. To tam znalazłem multum sprzętów do ogrodu w atrakcyjnej cenie. Oprócz tego pozamawiałem dużo innych rzeczy. W ciągu czterech dni zamówienie pojawiło się u mnie. Byłem usatysfakcjonowany. Polecam gorąco to przedsiębiorstwo!

Offline

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Czas na prace w ogrodzie

Każdy bez wątpienia posiada jakieś doświadczenie z kupnem różnorodnych sprzętów do ogrodu. Ogólnie mnie to nie interesuje, ponieważ o nasz ogród troszczy się mój małżonek. Nawet w weekend oferowali jemu coś takiego jak kosy spalinowe oleo mac. Czemu by nie, może w innym czasie. Z tego co wiem, to posiada wszystkie potrzebne sprzęty. No więc radźcie sobie sami. Do widzenia!

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Czas na prace w ogrodzie

Mój ogród w ostatnim czasie bardzo zarósł przeróżnymi chwastami, dlatego też nieodzowna mi będzie niezawodna kosa spalinowa. Niedawno zauważyłam taką w dziale internetowym pt. kosa spalinowa. Jak zdobędę kapuchę to sobie ją zamówię.

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Czas na prace w ogrodzie

Dziękuje wszystkim dyskusującym w temacie. Z cała pewnością dokładnie przemyślę wszystkie wypowiedzi. Sam mam za zadanie zakupić dodatkowo węże ogrodowe. Na 100% sugerować się będę waszymi opiniami. Powtórnie ogromne dzięki. Trzymajcie się.

Offline