Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Biurowe meble

Dzień dobry. Urządzam biuro. Aranżowaliście już? Poza biurkami i szafkami w jakie sprzęty zainwestowaliście? Waham się np. jaki superwygodny fotel do biura kupić. Obrotowy? Polecacie jakichś dostawców? No i najważniejsze. Gdzie w Katowicach meble do biura w korzystnej cenie można zakupić?

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Biurowe meble

Jak ja szukałem umeblowania, to naskrobałem ergonomiczne meble do biura Katowice i miałem po chwili setki stron. Istnieje pewna funkcja w Operze: ”google it” – wpisujesz poszukiwaną wzmiankę, wduszasz lupę i pojawia się od groma propozycji. Warto spróbować!

Offline

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Biurowe meble

Zaordynowano mi niedawno znaleźć skórzany fotel do biura naczelnego. Nieco się napociłam, bo koleś ma tak wygórowane wymagania, ze bez broni nie warto zaczynać, lecz ostatecznie podołałam, przy wydatnym poparciu merytorycznym przeglądarek. Wyszukałam www spółki Galter Meble Biurowe i Metalowe, na której było zamieszczonych tyle ofert, że od razu zdecydowałam się na ten 1 rodzaj smile

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Biurowe meble

Ja natomiast mam zamówić krzesła konferencyjne na już i się nie spinam. Jeżeli nie w Agacie, to na Allegro i po wszystkim. Moi drodzy, jest tyle miejsc, w których można zobaczyć różnych mebli do wyboru, do koloru, że grzechem jest zaśmiecać forum!

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Biurowe meble

Ciężko powiedzieć co powinno pojawić się w biurze. Nie mam bladego pojęcia, ponieważ to mój małżonek zamawiał meble do naszych biur w korporacji. Ale jak sobie przypominam, kiedy moja przyjaciółka szukała mebli do biura to wpisała w Bing meble biurowe Katowice i odnalazła tam świetny sklep sieciowy. Dlatego nie kumam tej rozmowy. W tym momencie istnieje wiele sklepów z meblami do biura. Wystarczy szczegółowo szukać. Znikam stąd. Do widzenia!

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Biurowe meble

A jakie byście chcieli wyposażenie do biura? Odkryłam niedawno w googlach wspaniałą firmę – Galter - produkują gustowne, wytrzymałe meble, które obecnie znajdują się w naszej firmowej siedzibie. Spoko, nie? Nowoczesność, idealne dla biznesu. Najszybszą dostawę ta firma gwarantuje klientom z Łodzi i Dąbrowy Górniczej (informacje w zakładce KONTAKT). Nasza firma zamówiła akurat komplet mebli do biura w Łodzi. Spełniają swoją funkcję tak jak trzeba.

Offline

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Biurowe meble

Obejrzałam ofertę poleconej wyżej firmy i to chyba to! Mega są te kolor. Pozostałe tanie meble biurowe są zwyczajnie brzydkie. Nie zadecydowałam jeszcze dokładnie, jaki zestaw Galter zakupić, ale powoli wykształca się mój koncept aranżacji pomieszczenia. Dizajn na pewno minimalistyczny.

Offline