Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Organizacja wycieczek szkolnych

Witam wszystkich! Mamy już szkołę. W tej kwestii tworzymy wszelkie wycieczki szkolne itp. Dostałam swoją klasę i tak rozważam gdzie miałabym możliwość moją niewielką klasę zabrać na kilkudniową wycieczkę. Bałtyk bądź góry to przeżytek. Chcę, aby mieli coś innego. Oprócz tego w listopadzie chcę ich zabrać na jakąś wycieczkę klasową. Zaczęłam czegoś poszukiwać w sieci pod zwrotami organizacja wycieczek szkolnych, ale jakoś tak na nic ciekawego nie mogłam wymyśleć. Dlatego jestem tutaj. Chciałam Was spytać gdzie mogłabym zabrać moich uczniów na wycieczkę klasową. Na dodatek czy u Was już rozpoczął się czas wycieczek klasowych?

Offline

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Organizacja wycieczek szkolnych

Wraca się padniętą z pracy. Chcę się odrobinę rozluźnić. Zaglądam na forum dyskusyjne, a tu tak nudno. Sądzę, że ówcześnie znajdziemy co niemiara interesujących miejsc na wycieczki szkolne. Nie rozumiem tej dyskusji. Gdy ja szukałam pomysłu na wycieczkę dla swoich wychowanków, to w przeglądarkę napisałam wyrażenia organizacja wycieczek szkolnych i odnalazłam bez liku dobrych ofert. Sądzę, że sprawa rozwiązania. Nie czaję całego tego zamieszania. Wychodzę stąd. Bye!

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Organizacja wycieczek szkolnych

Wiele powstało rozmaitych pensjonatów, które będą świetnym miejscem na wycieczkę. Dlatego ten temat mnie nie ciekawi, bo ja znalazłem dla moich uczniów wycieczkę. Jednak wczoraj doszły mnie słuchy, że moja kumpela po fachu znalazła w wyszukiwarce pod wyrażeniami wycieczki szkolne jednodniowe ekstra miejsca na wycieczkę. Dlaczego nie, ale na ten moment nie mam takiej potrzeby. Jeśli będzie taka konieczność to będę szukać. Dlatego ja Wam nie pomogę. Do widzenia!

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Organizacja wycieczek szkolnych

Moim zdaniem każdy opiekun klasy w przeciągu września ma plany na różnorodne wycieczki. Przynajmniej tak u mnie jest. Tego roku postanowiłam odnaleźć coś innego. Chciałam, żeby dzieci zwiedziły inne obszary naszego państwa. Dlatego szukałam różnych ośrodków itp. W siecipod wyrażeniami wycieczka szkolna znalazłam bombową propozycję Gościńca Murowaniec. Zatelefonowałam tam, opowiedziałam jaka jest sytuacja. Zamówiłam miejsca. Przyznam się, że dzieciaki nigdy tak dobrze się nie czuły. Gościniec Murowaniec zagwarantował im dużo zabawy w bezkonkurencyjnej cenie. Polecam serdecznie to miejsce na wycieczki szkolne!

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Organizacja wycieczek szkolnych

Mniemam, że podejmowane rozmowy na forach internetowych są bardzo pomocne. Nie raz myślałam gdzie miałabym możliwość zabrać swoje dzieci na wycieczkę. Nawet przedwczoraj odnalazłam interesujący artykuł w gazecie zatytułowany wycieczka szkolna. Muszę przyznać, że mam coraz to większą ochotę zabrać je gdzieś. Ale jednak jeszcze muszę to bardzo dobrze przemyśleć, bo chcę najpierw zapytać o to opiekunów. A potem zobaczymy co będzie.

Offline