Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Podróż do Holandii

Witam wszystkich! Już od dłuższego czasu marzyłam o tym, żeby kiedyś pojechać do Holandii, ale sama bałam się swoim samochodem. Doszłam do wniosku, że może zwołałbym paczkę i byśmy czymś pojechali. Ostatnimi czasy w sieci odnalazłam interesujące ogłoszenie o tytule busy do holandii pomorskie. Na dodatek także doszły mnie słuchy, że tego typu przewozy do holandii kujawsko pomorskie są mało kosztowne. No naprawdę nie wiem. W weekend dowiedziałam się, że mój kuzyn każdego roku wypożycza bezpieczna podróż - busy do niemiec lubuskie. Nie wiem czy to dobra rzecz. Dlatego piszę tu. Pragnę Was zapytać czy jeździcie busami na wypoczynek na zachód? Czy warto skorzystać z takiego środka transportu?

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Podróż do Holandii

Wydaje mi się, że warto podróżować busami na wczasy na zachód. W ten sposób naprawdę nie musimy się denerwować, że podróżując samochodem gdzieś zabłądzimy, ponieważ wiezie nas profesjonalista, czy zaoszczędzimy dużo kasy. Mi się udało znaleźć wspaniałą spółkę, która ma nazwę Interbus. Posiadali promocyjną cenę, jak także propozycję. Skorzystałem. Zebrałem całą swoją rodzinę i wybraliśmy się do Niemiec. Przyznam szczerze, że to były udane wakacje. Na następny rok planujemy pojechać do Holandii. Poleca serdecznie spółkę Interbus!

Offline

czerwcowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-02
Liczba postów: 26

Odp: Podróż do Holandii

Człowiek powraca wykończony z biura. Loguje się na forum sieciowe, aby się odprężyć, a tu tak przynudzają. Przecież to norma, że wiele współcześnie osób na wypoczynek na zachód podróżuje busami. Ja jak bardzo chciałam wyjechać do Niemiec, to znalazłam bombową firmę transportową. Ekspresowo rozwiązałam swoje problemy. Dlatego nie obczajam tej dyskusji. Z resztą spadam na inne forum dyskusyjne.

Offline

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Podróż do Holandii

Banalna sprawa, że na wczasy na zachód najlepiej pojechać busem. Mój kuzyn tak zrobił. Nawet jak szukał uznanej spółki to jakiś koleś proponował jemu jakąś spółkę. Czemu nie?! Może za jakiś czas, bo teraz już zamówił sobie w innej firmie miejsce. Tak więc proszę Was zmieńcie temat. Albo znikam stąd. Nie doradzę Wam. Bye!

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Podróż do Holandii

Wielokrotnie wpadam na forum sieciowe i zawsze jestem usatysfakcjonowany z omawianych tu tematów. Jednakże niestety w tym niewiele mogę powiedzieć, ponieważ ja zawsze na wypoczynek jeździłem wozem, ale powiem szczerze, że coraz bardziej rozmyślam o wypożyczeniu busa i pojechaniu z kolegami do Holandii. Nawet w weekend szukałem takich spółek transportowych. Chyba się skuszę, ale jednak jeszcze pogadam o tym z innymi ludźmi.

Offline