Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Produkty eko są trendy?

Witajcie! Chciałam z Wami podyskutować na temat ekologicznie stworzonych produktów. Ówcześnie stało się to popularne. Za miesiąc zostanę świeżo upieczoną mamą i powiem, że dużo czytam na temat produktów kosmetycznych i rzeczy dla dzieci. Jakiś czas temu doszły mnie słuchy, że istnieją ekologiczne produkty dla dzieci. Przyznam, że chciałabym coś takiego wziąć, ale niestety nie mam zielonego pojęcia gdzie. A nie mam nikogo kto mógłby doradzić w tej kwestii. Dlatego pojawiłam się tutaj. Pragnę Was zapytać o coś. Czy korzystacie z artykułów ekologicznych? Jakie to były produkty?

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Produkty eko są trendy?

Artykuł jaki jakiś czas temu zamówiłem to olej kokosowy. Myślę że to był świetny zakup. Z całą pewnością warto zamawiać tylko naturalne artykuły. W taki sposób uważa także moja dziewucha, która mnie namówiła do kupowania takich wyrobów.

Offline

kozak
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-22
Liczba postów: 88

Odp: Produkty eko są trendy?

Ładuję się do babki, patrzę, a tam niczym posążek pręży się na komódce olej kokosowy. Odkąd pamiętam była oponentką zielonych, a teraz proszę: całkowita volta! Nie chciałem pytać, co zrodziło ową reformę zdania, gdyż pewnikiem zaznałbym trzygodzinnej litanii przesłanek.

Offline

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Produkty eko są trendy?

W mojej opinii doskonały zakup to z pewnością ekologiczna pościel. Ja aktualnie kupuję jedynie wyroby ekologiczne. Nauczam tego także swoje dzieci. Chcę, by doskonale wiedziały, czym jest ekologia, ponieważ to jest niesamowicie istotny problem.

Offline

Kaskaderka
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-21
Liczba postów: 56

Odp: Produkty eko są trendy?

Mój szalenie udany zakup ostatnimi czasy to ekologiczne torebki. Zakupiłam je w znanym sklepie www Ekoholik. Jest tu ogromny wybór różnych towarów. Sklep adresuje swoją ofertę do klientów znających znaczenie ekologii. Ja teraz z reguły robię tu zakupy, kiedy pragnę kupić coś atrakcyjnego, dlatego jestem tutaj wiernym klientem. W sklepie można znaleźć wyroby tylko naszych producentów, które odznaczają się wysoką jakością, co potrafię poręczyć swoim doświadczeniem. Propozycja cenionego sklepu online narodziła się z dbałości o środowisko.

Offline

jogurt
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-09-25
Liczba postów: 42

Odp: Produkty eko są trendy?

Ja niedawno zamówiłem Helence na imieniny olej z pestek winogron. Była więcej niż szczęśliwa : ) Ani jeden krewny nie wykoncypował tak fajnego prezentu. Przy najbliższej okazji upoluję jej ekoBiżuterię. Ratujmy naszą planetę! : D

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Produkty eko są trendy?

Dyskusja o ekologicznych produktach jest fascynująca i pomocna. Myślę, że można ją jeszcze bardziej rozwinąć, gdyż ówcześnie co niemiara ludzi przestawiło się na ekologię. Nawet kilka dni temu sam rozważałem czy nie zacząć kupować ekologicznych produktów. Niedawno przeczytałem dobry artykuł o tytule polskie produkty spożywcze. Przyznam szczerze, że mam sporą ochotę wypróbować. Porozmawiam na ten temat z narzeczoną i spytam jej co uważa. A potem się okaże.

Offline