Forum dyskusyjne majsterkowiczów – dla wszystkich osób, które interesuje majsterkowanie oraz inne nowinki technologiczne. Odnajdziesz tutaj ciekawe porady jak coś zrobić, skleić, zbudować, naprawić.

Nie jesteś zalogowany na forum.

100krotka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-21
Liczba postów: 41

Odp: Remont starodawnej willi

Hej ; ) Wraz z moim partnerem pragniemy kupić willę na skraju naszego miasta, gdyż w tym momencie mamy już dość mieszkania w starym budownictwie. Willa jest starodawna, z tej racji chyba zamieścimy w niej piękne gzymsy na elewacji. Fantastyczna inwestycja to ponadto sztukateria styropianowa oraz bonie elewacyjne. Moim zdaniem to niezbędne rozwiązanie. Jednakże chcę was, kochani rozmówcy jeszcze się zapytać, jak ozdobić swoją willę? Możliwe że podpowiecie mi cokolwiek dodatkowego.

Offline

kozak
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-22
Liczba postów: 88

Odp: Remont starodawnej willi

Według mnie powstało bez liku dobrych sposobów na ozdobę naszych dworów. Do tego mamy możliwość wykorzystać listwy styropianowe, gzymsy wewnętrzne itp. Dużo by tutaj przytaczać. Ja posiadam elementy dekoracyjne w środku dworku, jak też na zewnątrz. Początkowo to miał być tylko jeden element, ale po spotkaniu się z pewną witryną online, która była własnością przedsiębiorstwa Dwdecor wszystko się zmieniło. Zakupiłem dekoracje, które w zjawiskowy sposób uatrakcyjniły mój dom. Dla mnie największą niespodzianką były promocyjne ceny, które oferowała ta firma. Więc uznałem, że głupotą by było z tego nie skorzystać. No cóż mogę jeszcze powiedzieć. Polecam serdecznie to przedsiębiorstwo!

Offline

kokosowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-26
Liczba postów: 44

Odp: Remont starodawnej willi

Każdą willę można upiększyć interesującą sztukaterią. Ja tak wykonałam i jestem piekielnie usatysfakcjonowana. Sztukaterię wyszukałam dzięki nadrukowi znajdującemu na kubku tj.: Pracownia Sztukatorska DW decor. Do swojej willi przeprowadziłam się zaraz po śmierci mojej matki ciotecznej. Ona była piekielnie nadziana. Razem z partnerem dorobiła się znacznego majątku. Jednak powinnam oznajmić, że w ogóle nie była szczęśliwa w małżeństwie, ale na dużą willę było ją stać. Kiedy ją zakupiłem dobrze wiedziałam, że powinnam ją upiększyć sztukaterią, gdyż nie wyglądała dobrze.

Offline

domek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-08-19
Liczba postów: 82

Odp: Remont starodawnej willi

Ładnie uatrakcyjnią nasz dworek tarasowe profile elewacyjne, piękne profile fasadowe, listwy gipsowe ścienne. Takie dekoracje posiadam. Ktoś kilka tygodni temu mi powiedział, że to bez wątpienia wygląda tandetnie, ponieważ za wiele tego jest. Jednak jak zrobiłem to po swojemu i następnie przyprowadziłem tego niedowiarka do zobaczenia. Zatkało go, przyznał mi rację. Był pod wielkim wrażeniem tego, że jest sposobność w taki sposób udekorować nasz dom. Dostrzegłem, że sporo ludzi zatrzymuje się i admiruje go. Niedawno był u mnie w willi smakosz sztuki, który nie mógł się napatrzeć na te zdobienia. : )

Offline

Henio
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 39

Odp: Remont starodawnej willi

Mój kumpel zasugerował mi, że jeśli pragnę upiększyć moją willę, warto dobrać atrakcyjną sztukaterię elewacyjną. On posiada w swojej willi gzymsy służące do ozdoby i atrakcyjnie wizualnie bonie. Z Arkiem znamy się już szalenie długo, co najmniej od podstawówki. Wiem o tym, że zawsze mogę na nim polegać. Jego sugestie są dla mnie szalenie wartościowe, z tej przyczyny, gdy powiedział mi o ładnej sztukaterii, w mig wiedziałem, że ją zakupię, tym bardziej, że ujrzałem ją w jego domu i szalenie mi się spodobała.

Offline

babajaga
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-16
Liczba postów: 25

Odp: Remont starodawnej willi

Swoją willę niewątpliwie powinno się udoskonalić solidną sztukaterią elewacyjną. Ja nie żyję w willi, ale niesamowicie żałuję. Chciałabym dostać w spadku taki dom, ale tymczasem musi mi wystarczyć moje nieduże mieszkanie. Nieraz się obawiam, gdzie będę mieszkać, gdy się ustatkuję.

Offline